دسکتاپ< /h1>

پست دانلود

بزرگترين سايت دانلود فيلم و سريال انيمه در ايران ميشيم

دانلود Tiger Sharks 3D Screensaver and Wallpaper v1.0 - اسکرین سیور کوسه ببری

اسکرین سیور Tiger Sharks 3D Screensaver صحنه هایی رعب انگیز از زندگی کوسه های ببری که از بزرگترین شکارچیان اقیانوس به شمار می آیند را به تصویر کشیده است.
کوسه ببری (Tiger Sharks) یا ببر کوسه یک کوسه شکارچی بزرگ است که می‌تواند به طول ۵ متر برسد. این کوسه در دوران بلوغ معمولاً ۲ تا ۳ متر است.این جانور در بسیاری از اقیانوس‌های گرمسیری و معتدل جهان یافت می‌شود.به ویژه در اطراف جزایر اقیانوس آرام وجود دارند.این کوسه به صورت تکی زندگی می‌کنند و معمولاً شب شکار است. اسم این کوسه از نوارهای پهنی که روی بدن این کوسه‌است گرفته شده که در نوع بالغ آن به تدریج محو می‌شود. بعد از کوسه بزرگ سفید این کوسه دومین آمار حمله به انسان را دارد.این کوسه همراه با کوسه بزرگ سفید، کوسه آبی و کوسه پوزه سفید اقیانوسی از خطرناک‌ترین کوسه‌ها برای انسان محسوب می‌شوند. همراه با نصب این اسکرین سیور می توانید از والپیپر زیبا و متحرکی با همین مضمون نیز لذت ببرید.

از ویژگی های این محافظ صفحه نمایش به موارد زیر می توان اشاره کرد:
- نمایش صحنه های واقعی از دنیای زیر آب
- تصاویر با کیفیت بالا و افکت های فوق العاده
- نمایش کوسه ها و ماهی ها به صورت طبیعی
- والپیپر متحرک
- و ...

دانلود Space Galaxy Screensaver v1.0 - اسکرین سیور و والپیپر متحرک فضای کهکشان

با نصب اسکرین سیور و یا والپیپر متحرک Space Galaxy Screensaver شما می توانید عظمت جهان را درک کنید و کهکشان ها عظیم کشف نشده را تصور کنید. همیشه دیدن کهکشان ها و تجربه تماشای سیارات و اجرام آسمانی برای هرکسی لذت بخش خواهد بود. با تماشای این اسکرین سیور/والپییپر متحرک از تماشای ستاره ها، کهکشان ها و سیارات ناشناخته بر روی صفحه نمایش کامپیوتر خود لذت ببرید. 

از قابلیت های این محافظ صفحه نمایش به موارد زیر می توان اشاره کرد:
- 4 منظره شگفت انگیز از کهکشان
- موسیقی متن زیبا در کیفیت فوق العاده
- تصاویر با کیفیت بالا به همراه افکت های منحصر بفرد
- و ...

دانلود Colors Of Nature Screensaver - اسکرین سیور رنگ های طبیعت

 

اسکرین سیور و والپیپر متحرک Colors Of Nature Screensaver مناظری زیبا از طبیعت شگفت انگیز را برای شما به تصویر می کشد که از تماشای آن نهایت لذت از طبیعت را تجربه خواهید نمود. از رنگ های زیبای طبیعت با دیدن مناظری که پر از زندگی هستند لذت ببرید و تماشای پرواز پروانه ها بر روی مانتیور خود از دست ندهید. صداهای طبیعی و تشعشع نور آفتاب از لابه لای برگ های درختان زیبایی این مناظر را دو چندان نموده است.

از قابلیت های این محافظ صفحه نمایش به موارد زیر می توان اشاره کرد:
- تصاویر با کیفیت بالا
- 3 منظره شگفت انگیز
- حرکت و پرواز طبیعی پروانه ها
- صداهای طبیعی در کیفیت فوق العاده
- و ...

مطالب تصادفي
مطالب پر بازديد
تمامي حقوق براي سايت پست دانلود محفوظ ميباشد و هرگونه کپي برداري بايد بگي ,نگفتي هم مشکلي نداره ,ولي صلوات يادت نره وگرنه ما رضايتي نداريم

طراحي : تيم طراح سايت : طراحي و کد نويسي مصطفي خرمي و ويرايشگر نواب